Interpretacje wyniku badania hormonów tarczycy i nadpobudliwość

Wyniki badań tarczycy TSH, FT3, FT$ dzień dobry chciałem prosić o intepretację wyników badań tarczycy: TSH 1.800 mU/L (0.48 - 4.17) FT3 4.08 pg/ml (2.3 - 4.2) FT4 1.50 ng/dl (0,89-1.76) mam skończone 19 lat w marcu, niepokoi mnie że jestem nerwowy, nadpobudliwy, w zimie jest mi gorąco wiec raczej ubieram się lekko, nie przybieram na wadze, mimo wysokiego wzrostu - często pojawia mi się wysypka na twarzy, na paznokciach też pojawiły i się białe plamki,

Lek. Tomasz Budlewski

wyniki badań w normie. proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć