Interpretacje wyniku MR kręgosłupa u 36-latki

Bardzo prosze o interpretacje MR: Niewielkie zaostrzenia przednich krawedzi trzonów kregów w odc lędźwiowym.Na poz L4/L5 niewielka szerokopodst tylna pjm bez istotnego modelowania worka oponow. Cechy dehydratacji krązka mk. Poza tym zarysy kanału kregowego w zobraz zakresie gładkie, otwory mk bez istotnych zwężeń. Wysokości trzonów kręgów i przestrzeni mk prawidłowe, sygnał kregow i pozostały krążków mk niezmieniony. Obraz końcowego uwidoczn w badaniu odcinka rdzenia kregowego niezmieniony.

Konieczna pełna konsultacja, aby ocenić właściwie Pani dolegliwości
MRI do omówienia i interpretacji klinicznej
Jaki ogólny stan? Wyniki badań??
Jaki tryb zycia?? inne schorzenia ??

Pozdrawiam