Interpretacje wyniku USG ginekologicznego

witam, proszę o interpretacje mojego USG ginekologicznego transvaginalne. Trzon macicy w przodozgięciu o wymiarze AP: 34mm i jednorodnej echogeniczności.Endometrium; 11,5 mm jednorodne.Jajnik prawy 23x12mm,afc-1 jaj.lewy 23x12mm,afc-2.Echostruktura jajników prawidłowa.Zatoka Douglasa wolna od płynu. Dziekuje i pozdrawiam

Wynik USG jest w granicach normy i nie budzi niepokoju. Oczywiście oceną wyniku USG powinien zająć się ginekolog prowadzący.