Intymna nieśmiałość po śmierci męża

mam 56 lat jestem wdową ,poznałam męzczyznę on uwielbia sex jesli chodzi o mnie mam zachamowania wstydze się nawetprzed nim rozebrac ,bardzo zalezy mi na nim ,wiem ze sex jest wspaniały i wiem że do tego dojdzie ale nie wiem co mam zrobić aby go zadowalić nawet nie wiem gdzie męzczyzna ma czuły punkt ,nigdy nie kochalam sie jesli chodzi o sex oralny a on ciagle o tym wspomina a ja tego nie potrafie proszę o poradę co mam robic

Brak wstydliwości nie jest zwykle afrodyzjakiem...
Odnośnie praktyk oralnych zapewne Partner chętnie pomoże Pani w nabyciu wprawy.
Przypuszczalnie "edukowanie" sprawi Mu przyjemność.
Proponuję też zapoznać się z artykułami i innymi materiałami na tym Portalu, znajdzie tam Pani wiele interesujących informacji.
Pozdrawiam. JW, Poznań.