Irygacja dopochwowa w 36. tygodniu ciąży

mam takie pytanie.. jestem prawie w 36 tyg ciazy moj ginekolog mi kazal robic irygacje dopochwowa .. kiedy ja robilam na patyczku mialam krew.. przerwalam ja natychmiast.. czy jest sie czego obawiac?? ze dziecku cos sie moglo stac?? prosze o pilna odpowiedz

Aleksander Ropielewski

Nie wiem jakie były wskazania do zalecenia irygacji oraz nie mam możliwości wykonania badania przedmiotowego. Jest mało prawdopodobne aby irygacja dopochwowa mogła zaszkodzić dziecku. Jeżeli nie zauważyła Pani u siebie niepokojących objawów to proszę się nie niepokoić. Dla pewności sugeruję jednak wizytę u ginekologa.