IV stadium niewydolności nerek a kwalifikacja do przeszczepu

Witam. Moj maz ma IV stadium niewydolnosci nerek. Nie mial robionej biopsji nerek. Nie ma tez zadnych objawow typowych dla tej choroby. Poza kreatynina 3,8 nie ma szokujaco zlych wynikow. Cisnienie w miare przyzwoite w granicach ok. 140/90 . Z "gory " zostal zakwalifikowany do dializy i przeszczepu.Moje watpliwosci skierowane sa do braku przeprowadzenia dokladniejszych badan skierowane do postawienia pelnej diagnozy. Nie otrzymuje zadnych antybiotykow, ktore usprawnialyby prace nerek. Dziekuje.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie mam podstaw do odrzucenia tej diagnozy. Jeżeli jest to IV stadium niewydolności nerki to jak najbardziej działania zaproponowane przez lekarzy są poprawne.