Izolacja, problemy z koncentracją i okazywaniem uczuć

18 lat i problemy z koncentracja,okazywaniem uczuć,bóle w okolicach splotu słonecznego,drżenie mięśni : czasami uda tak drżą ,że mam problemy z ustaniem na nogach,zamyślam się :czasami tak bardzo,że zapominam co przed chwilą robiłam.Dużo czasu spędzam na rozmyślaniu, emocje trzymam raczej w sobie, milczę.Bywam drażliwa , czasem zachowuje się agresywnie , nie bije, nie krzyczę, to raczej agresja słowna do tego postukuje nogą ,rękom zachowuję się nerwowo.Izoluję się , nie chodzę do szkoły.

Witam!
Zachęcam do wizyty u lekarza psychiatry, który zdiagnozuję Pani stan i zaleci stosowane leczenie: farmakoterapię bądź psychoterapię. Im dłużej będzie Pani zwlekać z otrzymaniem pomocy, im dłużej będzie Pani pozostawać sama ze swoimi trudnymi emocjami i myślami, tym trudnej może być Pani wykonać jakiekolwiek kroki w kierunku odzyskania dobrego samopoczucia.
Pozdrawiam!

Witam,
problemy o których Pani pisze mogą mieć wiele przyczyn. Są one możliwe do rozwiązania. Warto sobie pomóc. Może się Pani kontaktować z odpowiednią do miejsca zamieszkania Poradnią Zdrowia Psychicznego. W razie dodatkowych pytań czy wątpliwości proszę o kontakt indywidualny. Pozdrawiam.