Zapytaj lekarza

1 , 0 1 3 , 1 4 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Izolacja społeczna i fobie

Witam, mam od dzieciństwa problem z izolacją społeczną, lękami społecznymi, desperackim poszukiwaniem uznania u innych. Mam napady irytacji, żalu i złości. Wegetuję. Czuję się zła, sztywna, nie taka jak być powinnam. Ranię swojego chłopaka, a to jedyna osoba, jaka się mną interesuje. Robię z siebie ofiarę. Jak zapanować nad paniką, rozgoryczeniem? Na terapii B-P tylko pogłębił się mój lęk do najbliższej rodziny (trzęsę się na samą myśl konfliktu, wiem, że jestem przegrana). Dziękuję za pomoc..
KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu

Zespoły otępienne a depresja

W przypadku chorzeń otępiennych, np. alzheimerem, nasilenie objawów może wystąpić na skutek depresji. O zależności między zespołami otępiennymi a depresją wypowiada się psychiatra Agnieszka Jamroży.

Witam Czasami zdarzają się w terapii trudne chwile. Takie sytuacje warto omawiać z terapeutą, mogą się okazać momentami zwrotnymi w terapii. Terapeuta może też zmienić metodę. Jeżeli faktycznie, tak jak Pani opisuje –terapia pogłębia Pani lęk, to proszę pomyśleć o zmianie terapeuty. . Gdyby chciała Pani porozmawiać o problemie to zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam serdecznie

Psycholog specjalizujący się w pracy z dziećmi z zaburzeniami wieku rozwojowego.
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety