Ja i bulimia? To niemożliwe

Dzień Dobry. To niemożliwe, żebym miała bulimię. Nie wymiotuję, ani nic. Ja chcę po prostu bardzo schudnąć. Źle się czuje w towarzystwie szczupłych koleżanek, też bym chciała taka być. A to prawda, że soja pomaga w uregulowaniu miesiączki? Brałam luteinę, ale nic mi nie pomaga. Znowu muszę iść do ginekologa. Tylko słyszałam, że po tabletkach hormonalnych można przytyć. To prawda? Jak tak, to się załamię. Pozdrawiam.

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie,

Brak wymiotów nie wyklucza rozpoznania bulimii.
Dlaczego chcesz schudnąć, mimo prawidłowej wagi i zaburzeń cyklu miesiączkowego? Jaki byłby Twój kolejny cel, gdyby faktycznie udało Ci się schudnąć do 50 kg- co by się zmieniło? Warto zastanowić się nad tym choć przez chwilę.
Nie zamierzam prowadzić z Tobą polemiki. Ten serwis nie służy takim celom. Jeśli masz wątpliwości- porozmawiaj osobiście z lekarzem.
W trakcie stosowania doustnych tabletek hormonalnych istnieje możliwość wzrostu masy ciała jako efekt uboczny.

Z pozdrowieniami