Ja leczyć zatkanie nosa u dziecka?

Witam, Proszę o pomoc bo już nie wiem co robić. Mój synek ma skończone 4miesiące i od dwóch tygodni ma zatkany nos,charczy, wydaje mi się że się męczy. Stosowalam nasivin i codziennie oczyszczam wodą morską,chodzimy na spacery,w domu na noc nie grzeje,kładę małego kilka razy w dzień na brzuchu,wydzieliny i kataru nie ma nic nie wypływa.Gdy byłam u pediatry by go osłuchala powiedziała że po co przychodzę z takim blachym powodem do przychodni. Proszę o radę.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje zmienić lekarza poz z takim podejściem. proponuje ponownie udać się do lekarza rodzinnego lub pediatry.