Jabłko Adama, które pojawiło się po zadławieniu, zapaleniu krtani i intubacji

Dzien dobry nie chce bym mnie ktos zrozumial ze bylam kiedys chora na MK czy hermafrodytyzm. Otoz mam jablko Adama pojawilo sie ono po zadlawieniu, zapaleniu krtani, problem z tarczyca oraz przede wszystkim po intubacji prosze o pomoc czemu tak sie stalo pozdrawiam

Jabłko Adama nie pojawia się po tym o czym piszesz. To raczej związane jest z uwarunkowaniami genetycznymi lub zaburzeniami hormonalnymi. Przebadaj się w tym kierunku. Są kliniki w Polsce, które w razie potrzeby wykonują plastykę tej okolicy krtani.