Jadłospis 10-miesięcznego dziecka

Witam,mam 10 miesięcznego syna i chciałabym się dowiedzieć czy odpowiednio jest karmiony.jego jadłospis dzienny wygląda tak: o 20 dostaje mleko modyfikowane 210 ml poczym zasypia 21-22 niestety po 2 godz zazwyczaj się budzi na piers.wody nie chce,przytula nie,Gujanie tez nie pomaga.w nocy na jedzenie budzi się co 2-3 godz.ostatni posiłek je ok.godz.5-6 budzi się między 7a8 i idzie ponownie spać ok 10:30. O 12 je kasze owocowa 150 ml,15-16 obiad o 18 owoce.czy menu małego jest w porządku?

Lek. Tomasz Budlewski

Aby określić prawidłowość żywienia ważne jest sprawdzenie przybierania na wadze dziecka. Proponuję udać się z dzieckiem do lekarza pediatry.