Jadłospis dla cukrzyka typu 2

Witam. Proszę o jakiś konkretny jadłospis dla cukrzyka typu 2

Witam,
Nie sposób nie znając bliżej: zachowań żywieniowych, masy ciała, wzrostu, stopnia aktywności fizycznej, charakteru wykonywanej pracy, preferencji żywieniowych przesłać konkretny jadłospis. Tym bardziej jeśli mówimy o osobie borykającej się z jakąkolwiek jednostką chorobową.

Ogólne zalecenia do diety w cukrzycy typu II podaje w odpowiedzi na stronie:
http://portal.abczdrowie.pl/pytania/dieta-przy-cukrzycy-typu-2

Proponuję udać się do dietetyka bądź podjąć współpracę on-line.

Pozdrawiam i liczę na poprawę stanu Pana zdrowia,

Kamila Kończak
www.activ-diet.pl