Jadłowstręt, objadanie się, wymiotowanie i niska samoocena a bulimia lub anoreksja bulimiczna

Czy jeżeli wcześniej wystąpił u mnie chwilowy jadłowstręt, od lipca regularnie objadam się i wymiotuje, od września też biorę środki na przeczyszczenie, bez nich się nie wypróżniam, raz się głoduje, raz ograniczam do minimum 200-500 kcal, ale częściej objadam i przeczyszczam, straciłam na wadzę w sumie 10 kg, nienawidzę siebie, uważam się za grubą, chcę bardziej schudnąć, obsesyjnie myślę o jedzeniu, kaloriach i wadze, moje BMI to 17,4 - więc mam bulimię czy anoreksję bulimiczną?

To akademickie pytanie i choć rozumiem, że w jakiś sposób chciałaby Pani uzyskać na nie odpowiedź, to znacznie ważniejsze z tego, co Pani napisała jest, że źle się Pani czuje ze swoim ciałem i ten problem można spróbować przeanalizować, gdyby była Pani zainteresowana.