Jadłowstręt, odruchy wymiotne i brak apetytu u 24-latki z niedowagą

Witam, mam 24 lata i mam sporą niedowagę (przy wzroście 157 ważę 37 kg, nigdy się nie głodziłam, traciłam na wadze przez stres zw. ze studiami oraz pracą po 12-14 godz. Chciałam zgłosic się do dietetyka, by dobrac dietę na przybranie choc trochę..jednak od kilku dni mam jadlowstręt, mam odruchy wymiotne gdy jem, nie czuję głodu. Czy to przez to, że bardzo wzięłam sobie do serca to, że jestem chuda, że to zagraża mojemu życiu i teraz mam taką blokadę :( co robic? nie chce się zagłodzic...

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam,
proszę udać się na konsultację do poradni zdrowia psychicznego, skierowanie od lekarza POZ nie jest wymagane.
Pozdrawiam serdecznie