Jadłowstręt psychiczny u 20-latka

Jadłowstręt psychiczny u 20latka. Został zdiagnozowany u mnie jadłowstręt psychiczny oraz wygłodzenie waga 55 kg wzrost 185 cm. Od dwoch miesiacy biore leki Paroxinor a od tygodnia Euthyrox. Chcialbym przytyc ale nie poprzez leki tylko w sposób naturalny przez odpowiednią diete. Jak ma wyglądac moja dieta aby zdrowo przytyć.. dodam że ciągle towarzyszy mi lęk przed nadmiernym przybraniem wagi.. jednak ze względów zdrowotnych musze przytyć. Prosze o konkretna diete.

Witam,

proszę umówić się na konsultację do psychologa, psychoterapeuty. Samo leczenie farmakologiczne jest niewystarczające. W leczeniu zaburzeń odżywiania bardzo ważna jest wielospecjalistyczna pomoc psychoterapeuty, lekarza internisty, lekarza psychiatry oraz dietetyka.
Pozdrawiam.