Jaja glisty w kale i brak poprawy po leczeniu

WITAM SERDECZNIE.U MOJEJ 4-LETNIEJ CÓRKI PO DWÓCH MIESIĄCACH RÓZNYCH BADAN , WKONCU ZNALEZLISMY POWÓD JEJ ZLEGO SAMOPOCZUCIA . W KALE SĄ JAJA GLISTY. DOSTAŁA LEKARSTWO NA ODROBACZENIE, PRZEZ TRZY DNI NACZCZO BRAŁA PO JEDNEJ TABLETCE. DZISIAJ MIJA DRUGI DZIEN PO ZAKONCZENIU LEKÓW A U CÓRKI NADAL NIE MA POPRAWY . BRZUCH BOLI . NIEMA APETYTU, GŁOWA BOLI JEST JEJ NIEDOBRZE.I BARDZO JEJ SIE ODBIJA, CO MAM ROBIC????. ZDANIEM LEKARZA PO ZAKONCZENIU LECZENIA MIAŁA BYC ZARAZ POPRAWA.PROSZE O POMOC

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli objawy nadal występują warto wykonać powtórny rozmaz kału. Jeżeli ten będzie negatywny konieczne jest szukanie innej przyczyny dolegliwości. Warto wykonać USG jamy brzusznej oraz pełną morfologię z rozmazem ręcznym.