Jaja wszy we włosach dziecka

U mojego dziecka przedszkolanka znalazla jajeczka wszy 4 szt! Oczywiscie zastosowalam szybko leczenie, ale przed uzyciem szamponu sprawdzilam doklanie glowe dziecka i po oczywiscie wyczesalam specjalnym grzebieniem i nie znalazlam ani zywych ani tez martwych wszy.Czy to mozliwe, ze wesz po zlozeniu jaj poszla sobie?Dziecko nawet nie drapalo sie,wiec nie jestem pewna czy one wogole byly? W przedszkolu panuje wszawica,ale chodzi o to czy moga byc jajeczka a wszy nie ma?

Witam! Jak najbardziej możliwa jest sytuacja w której na głowie obecne są same jajeczka wszy. Bardzo dobrze, że zastosowała Pani odpowiednie leczenie.