Jak 12-latka ma schudnąć i utrzymać wagę?

Mam 12 lat i co prawda nie wyglądam tak źle, ale to nie znaczy, że chcę się odchudzać. Ważę 40 kilo i mam 151 cm wzrostu. Dręczy mnie ta myśl, ponieważ inne dziewczyny wyglądają lepiej i są o wiele chudsze. PROSZĘ, pomóżcie!!!

Witam!

Twoje BMI wynosi 17,54. Odpowiada to obszarowi lekko poniżej 50 centyla.
 Na pewno nie powinnaś się odchudzać i nie masz nadwagi.

Jeśli chcesz wymodelować sylwetkę - zadbaj o codzienną dawkę ćwiczeń.

Pozdrawiam