Jak badać poziom TSH podczas leczenia?

Moja dr przy pierwszym spotkaniu kazała po 2 miesiącach brania eutyroxu zrobić badania BEZ WZIECIA TABLETKI, zaczynałam od dawki 25,czułam się dobrze po 50, każde kolejne badanie robię bez tabletki, jak kazała za 1razem. Teraz biorę 125, za każdą wizytą co 2 mies dr mówi że wyjątkowo odporna jestem na leki i zwiększa dawkę. Ja czuję się coraz gorzej,znów śpiąca,nieskupiona, skóra znów sucha, włosy znów wypadają. Może jednak mam zdecydowanie za duża dawkę!! Skoro badania robione bez tabletki?????

Lek. Michał Lenard

Jeżeli ma Pani wątpliwości co do leczenia, być może warto skonsultować problem z drugim endokrynologiem. Pozdrawiam!