Jak będzie przebiegać leczenie u osoby dorosłej w tym przypadku?

Witam. Chciałbym się dowiedzieć jak przebiega leczenie osoby dorosłej u której podczas badania TK stwierdzono torbiela przegrody przeźroczystej o rozmiarze 7mm. Proszę o jakie kolwiek informacje na w/w problem. Partner się kompletnie załamał a ja nie wiem jak mam mu pomóc jak mam z nim rozmawiać. Proszę pomóżcie

Dzień Dobry Pani:)

Dziękuję Pani za zaufanie, jednak leczenie jest zależne od osobistej/szczegółowej konsultacji lekarskiej na podstawie wyniku wykonanego badania tomograficznego.

Z życzeniami dla Pani i Partnera tylko pozytywnych myśli,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605

Z