Jak będzie wyglądać pierwsze krwawienie z odstawienia?

Dzień dobry , właśnie skończyłam pierwsze opakowanie tabletek antykoncepcyjnych. Jak będzie wyglądać moje pierwsze krwawienie z odstania i kiedy mogę się go spodziewać ?(chodzi mi o dzień ). Czy możliwe jest że podczas oczekiwania (dzisiaj mija 2 przerwy) może boleć mnie podbrzusze ? , oraz ze z mojej pochwy wydziela się biały lepki , gdzie niegadzie grudkowaty śluz?(To nie grzybica pochwy)Czy możliwe jest że mogę być w ciąży , skoro nie pominęłam ani jednej tabletki i zawsze brałam je na czas?

Witam.
Krwawienie z odstawienia wystąpi w ciągu 7 dni od zakończenia przyjmowania tabletek.
Podczas oczekiwania może boleć Panią podbrzusze.
Biały śluz, jeżeli nie ma intensywnego zapachu, nie pieni się, nie odczuwa Pani świądu pochwy - jest zjawiskiem prawidłowym,
Podczas stosowania pierwszego opakowania tabletek zaleca się dodatkową antykoncepcję w formie np. prezerwatyw, ponieważ ochrona antykoncepcyjna może jeszcze nie być skuteczna.
Aczkolwiek ryzyko ciąży jest raczej niewielkie.
Nadmienię tylko, iż skuteczność tabletek nigdy nie wynosi 100%.

pozdrawiam