Jak bezpiecznie odstawić Con for 2,5?

Witam.Jak bezpiecznie odstawić con for 2,5?Biorę go dwa razy dziennie po jednej tabletce na wysokie tętno.Mam nerwice i kardiolog po badaniach stwierdził ,ze to od nerwicy.Psychiatra przepisał mi Sulpiryd 100 raz dziennie.

Witam,
chodzi pewnie o beta bloker concor cor ? Leku Con for nie nie znam) jeżeli tak to
odstawienie tego typu leku powinni nastąpić w uzgodnieniu z
kardiologiem i pod opieką psychoterapeuty. Tym bardziej jeżeli
ma pani nerwicę. Być może byłoby lepiej raczej zrezygnować z Sulpridu i zastąpić go psychoterapię a concoc cor zostawić.
Chyba, że coś Pani pokręciła i nie ma Pani nerwicy tylko depresję. A najlepiej niech Pani zapisze się do mnie na drugą
połowę lipca - może coś zaradzimy po dokładnym przebadaniu Pani reakcji.Pozdrawiam serdecznie