Jak bezpiecznie odstawić lek Xanax?

dzien dobry mam pytanie od maja biore xanax sr 1mg od tygodnia zmniejszylam dawke 0,5 jak od 12 dni przyjmuje sertraline 50mg i od dwoch dni bisoprolol 1,25 chce odstawic xsanax ale gdy tylko pomysle ogarnia mnie strach i niepokuj jak mam odstawic xanax dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest odpowiednie rozpisanie zmniejszenia dawek. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.