Jak Conocor cor działa na wzrok?

Witam Panie doktorze,od 28 dni biore lek o nazwie concor cor 1,25 raz na dobe,kilka dni temu pojawił sie problem z okiem,mam w polu widzenia pływające pajączki.Na pogotowiu zostałam dokładnie zbadana ,nie stwierdzono nic niepokojącego ,siatkówka oka jest w porządku,Mam zapytanie czy możliwe jest że to lek spowodował ten dyskomfort i czy powinnam zmienic lek,

Lek. Paweł Szadkowski

Ww. lek nie powinien wywoływać tego typu działań niepożądanych (opisywane sa jedynie przypadki zapalenia spojówek). Odradzam odstawianie leków bez konsultacji z lekarzem prowadzącym.