Jak ćwiczyć i co jeść u 31-letniego mężczyzny?

Witam. Mam 31 lat, 187 cm wzrostu i waże ok. 77 kg. Chcialbym przytyć ale jesli juz uda mi sie przybrac na wadze to wszystko idzie w brzuch. Fatalnie to wyglada. Co zrobic, co jesc i jak, zeby ten brzuch zgubic a zeby nowe kg zostaly?

Witam,

Problem jest w doborze nieodpowiedniego planu żywieniowego. Po odpowiedzi na te i wszelkie inne pytania zapraszam do umówienia się na wizytę. Szczegółowo zajmiemy się Pana przypadkiem, dodatkowo dokonamy dokładnych pomiarów składu ciała oraz zdrowia. Ustalając konkretny cel i skrupulatnie go realizując.

Serdecznie pozdrawiam
Robert Lipert
Mój Dietetyk
tel. 792 450 650