Jak ćwiczyć na rowerze stacjonarnym, aby efektywnie schudnąć przy niedoczynności tarczycy?

witam, mam 35 lat po ciązy czyli 8 lat temu stwierdzono/a w sumie sama sobie zdiagnozowalam niedoczynność tarczycy-lekarze Haschimoto-waga zaczela piąć się w górę..obecnie przy wzroscie 161 mam 78kg, zakupilam rower stacjonary proszę o wskazowki jak cwiczyc efektywnie aby schudnąc, nie objadam sie pilnuje diety ale to nic nie daje. bore euthyrox n75, ale nie pomaga, kiedy bralam 75-100-75-100 ale po tym tsh zeszlo do wartosci 0.88. dodam ze poziom tsh zawsze mialam w normie tylko anty tpo ok 300

Proszę udać się do dietetyka, który oceni Pani stan, jadłospis, być może dobierze odpowiednią suplementację i pomorze w walce z kilogramami.

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam,

w Pani przypadku korzystna jest wizyta w gabinecie dietetycznym. Dietetyk ustali kaloryczność diety, ustali czas i tempo ćwiczeń oraz na bieżąco będzie oceniał efekty.

Pozdrawiam serdecznie