Jak ćwiczyć na siłowni, aby wyszczuplić uda?

Jestem 19-latką, ważę 63 kg, mierzę 171 cm. Po wakacjach przytyłam 10 kg - w ciągu 2 miesięcy waga skoczyła mi z 57 na 67 kg. Przytyłam głównie w udach, tak, że nie mieszczę się w stare spodnie. Nie wiem, jak powinna wyglądać moja dieta, żeby pozbyć się tłuszczu z tej partii ciała (brzuch mam płaski). Schudłam już 4kg, codziennie ćwiczę na siłowni, ale nie wiem, jak powinnam ćwiczyć, żeby zmaksymalizować efekty. Bardzo mi zależy, męczę się z tym stanowczo za długo. Proszę o pomoc.
KOBIETA ponad rok temu

Witam,

W celu skutecznego spalenia tkanki tłuszczowej warto połączyć ćwiczenia siłowe z tlenowymi. Możesz dalej ćwiczyć na siłowni, ale po 15-30 minutach przejdź do części tlenowej - rowerek czy bieżnia. Dzięki temu zawartość komórek tłuszczowych zostanie skuteczniej spalona. Ćwiczenia aerobowe (tlenowe) muszą być wykonywane średniointensywnie przez minimum 30 minut.
Dodaj do tego prawidłowe odżywianie. Warto zajrzeć do artykułu http://portal.abczdrowie.pl/buduj-dobre-nawyki

Pozdrawiam.