Jak ćwiczyć przy napadowych skurczach serca?

Witam mam zdiagnozowane napadowe skurcze serca a wygląd to tak że nagle skacze mi puls do 160 lub wyżej i po 10,15 min. przechodzi. Ale nie o tym biorę pół tabletki biblock (2,5) i polpril (też 2,5) moje pytanie brzmi (bo nie zapytałem swojego kardiologa) po 1 jak z alkoholem? Można? Nie można? ile? Jeżeli już. Po 2 jak z wysiłkiem fizycznym? Rower spacer chyba ok a co z treningiem siłowym? Z góry dziękuję za odp. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Najlepiej wysiłek tzw tlenowy , konieczne jest także wykonanie proby wysiłkowej aby określić czy jest korelacja wysiłku z czestoskurczen alkohol odrzucamy