Jak często ćwiczyć z Ewą Chodakowską?

witam mam trzydziesci siedem lat i od siedmiu tygodni wykonuję cwiczenia z programu Ewy Chodakowskiej "skalpel"

Witam serdecznie,

Zalecam ćwiczenia od 3do 6razy w tygodniu. Powinien być przynajmniej jeden dzień przerwy na regeneracje mięśni. Jeżeli ćwiczy Pani jedynie skalpel to polecam mieszać go z innymi treningami, ponieważ po pewnym czasie mięśnie się przyzwyczajają i efekty sa o wiele mnie widoczne. P.Ewa ma sporo treningów więc jest w czy wybierać.

Proszę zwróci uwagę na technikę wykonywanych ćwiczeń bo niestety P.Ewa w większości nie wykonuje ich poprawnie. Obejrzy Pani na początku filmiki instruktażowe w internecie lub uda się na trening z trenerem fitness. Niewłaściwa technika ćwiczeń może skutkować problemami ze stawami.

Aktywność fizyczna stanowi 30%, zaś odpowiednia dieta 70% sukcesu, więc postara s

W razie dodatkowych pytań zapraszam na konsultację
tel. 506225670
Mgr Joanna Wasiluk