Jak często można nie robić przerwy podczas brania tabletek antykoncepcyjnych?

Właśnie ominęłam 7 dniowa przerwę podczas brania tabletek antykoncepcyjnych tzn. zaczęłam od razu brać 2 opakowanie. Niestety z moich wyliczeń wynika ze akurat będę miała miesiączkę na moich, już od dawna planowanych wakacjach. Chciałam się zapytać czy będę mogla ominąć kolejna 7 dniowa przerwę po 3 regularnie branych listkach. Tzn. będę miała jeszcze 3 krwawienie ale będę chciała ominąć 4. Czy jest taka możliwość czy można tylko raz do roku nie robić przerwy w braniu tabletek? Bardzo proszę o pomoc.

Redakcja abcZdrowie

Witam serdczenie,
Nie ma przeciwwskazań aby kolejny raz ominąć 7 dniową przerwę.
Pozdrawiam