Jak często można robić mikrodermabrazję?

Jak czesto mozna robic mikrodermabrazje? Niektore kosmetyczki mowia ze co tydzien zeby efekt byl widoczny inne ze raz na 3tyg raz na miesiac jaka jest wkoncu prawda

Witam w zależności od grubości skóry mikrodermabrazję można wykonywać w odstępie 7-10 dni. Niektórzy mówią,że raz na 3 tygodnie ale wg mnie nie ma to sensu jak wykonuje się raz na 3 tygodnie, ponieważ nasz naskórek odnawia się w ciągu 21 dni i jeśli chcemy na skórę zadziałać intensywniej, a nie za każdym razem od nowa, wtedy należy zachować krótszy odstęp czasu 7-10 dni.

Witam
Wszystko zależy od stanu i rodzaju Pani skóry. Przy grubej, przetłuszczającej się skórze zabieg można wykonywać raz na tydzień. Przy cieńszej musimy dać czas na regenerację i wtedy bezpiecznie jest wykonywać zabieg raz na 3-4 tygodnie.
Pozdrawiam
Iwona Radziejewska