Jak często można spożywać napoje energetyczne?

Jak często można spożywać napoje energetyczne? raz na tydzień/ raz na dwa tyg/ raz na miesiąc? (i w jakiej dawce/jakich dawkach)

witam
osobiście uważam, że szkoda zdrowia. Na tej stronie znajdzie Pani zdrowe napoje energetyczne XS - dostępne wyłącznie online, jak również naturalne suplementy, które podniosą poziom energii, na przykład Double X. Polecam i zapraszam tutaj: http://www.amway.pl/user/arkadia

Witam serdecznie,

Im rzadziej tym lepiej! Jednak spożywanie tego typu płynów raz na tydzień nie powinno zaszkodzić w szczególnym stopniu. Musi Pani jednak pamiętać że napoje energetyczne sprzyjają nadwadze i otyłości, ponieważ najczęściej zawierają sporo cukrów. Do tego mogą wpływać na pracę serca, wywoływać nudności oraz powodować wzrost lepkości krwi, co zwiększa ryzyko tworzenia się skrzepów.

W razie dodatkowych pytań zapraszam na konsultację lub zachęcam do kontaktu
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam Mgr Joanna Wasiluk
dietetyk