Jak często można wykonywać ćwiczenia w ciąży?

witam, jestem w 4 miesiącu ciąży, wszystko przebiega prawidłowo, wykonuję ćwiczenia dla ciężarnych w domu, ok 35 min trening, jak często w ty mogę je wykonywać ? pozdrawiam ;)

Lek. Katarzyna Szymczak

Wszystko zależy od przebiegu ciąży i od pani aktywności sprzed ciąży. Jesli wcześniej była pani bardzo aktywna, można nawet ciwiczyc codziennie, jeśli średnio aktywna to około 3-4 razy na tydzień.
Pozdrawiam