Jak często można wykonywać peeling twarzy?

Witam. Częstość wykonywania peelingów uzależniona jest od potrzeb i rodzaju skóry. Najczęściej zaleca się aby zabieg powtarzać co 7-10 dni.

Wszystko zależy od głębokości peelingu. Trzeba zawsze dać możliwość skórze odbudowania złuszczonego naskórka. Przy powierzchownych 2 tygodnie, przy średnio głębokich około 1 miesiąca.

Dzień dobry,

Dużo zależy od rodzaju peelingu, który chcemy użyć oraz od rodzaju skóry. Jeśli wykonujemy peeling w gabinecie, najlepiej stosować się do zaleceń specjalisty.
W razie dodatkowych pytań - służę pomocą.

Pozdrawiam

Dzień dobry, wszystko zależne jest od rodzaju wykonywanego peelingu. Gabinetowe peelingi chemiczne nie powinny być wykonywane częściej niż co 2-4 tygodnie z uwagi na czas konieczny do odbudowy naskórka. Częstotliwość peelingów domowych najlepiej ustalić ze specjalistą , po dokładnej analizie skóry oraz jej potrzeb. Pozdrawiam.