Jak często w ciągu dnia można pić czerwoną herbatę?

Witam! Chcialabym się dowiedzieć, jak często w ciągu dnia można pić czerwoną herbatę typu Pu-erh i czy jest jakiś optymalny okres jej stosowania. Czy na pewno nie szkodzi, jeśli jest stosowana przez dłuższy okres czasu?

Witam, wypijanie 3 kubków czerwonej herbaty jest optymalne. Jednak dłuższe stosowanie w większych ilościach może przyczynić się do np. niszczenia szkliwa zębów, niedokrwistości itd. Warto uzupełniać płyny wodą, sokami.