Jak dać do zrozumienia chłopakowi, który mi się podoba, że chcę się z nim spotykać?

Poznałam chłopaka miesiąc temu. Od razu mi się spodobał i chyba ze wzajemnością. Bardzo dobrze nam się rozmawiało. Zawsze on mi proponował spotkania, ale zawsze ja miałam coś już w planach. On się zwykle obrażał. Trochę to dla mnie dziwne, bo to już nie jest dziecko żeby się o byle co obrażać. Dodam, że on ma 23 lata, a ja 16. Ostatnio przestał proponować spotkania, bo stwierdzil ze ja zawsze cos wymysle, zeby nigdzie nie jechac. Jak mam mu dac do zrozumienia ze wcale tak nie jest?
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,
Najprostszym sposobem będzie chyba po prostu zaproponowanie mu spotkania. Jeśli odmówi - to spróbuj jeszcze raz.
Pozdrawiam

Dzień Dobry,

Porozmawiaj szczerze i otwarcie z Twoim Chłopakiem i powiedz Mu, że masz ciepłe uczucia względem Niego i chcesz się z Nim nadal spotykać.

Życzę Ci wszystkiego najlepszego,
irena.mielnik.madej@gmail.com