Jak dać do zrozumienia chłopakowi, że mi na nim zależy?

Nie dawno poznałam chłopaka i bardzo mi na nim zależy i chlałam bym żeby było coś więcej niż rozmowy internetowe . Jak dać jemu to do zrozumienia ?

Pozdrawiam.

Witam,

Najlepiej rozpocząć od spotkań w tzw. realu. Propozycja takiego spotkania może również wyjść z Pani strony. Co do okazywania swojego zaangażowania radziłabym poczekać i przekonać się czy spotykając się z osobą na żywo, w różnych kontekstach i sytuacjach, nasze spostrzeganie jej oraz emocje nie ulegną zmianie. Być może zachowania tej osoby bądź nowe informacje, zmienią bieg wydarzeń.

Pozdrawiam,
Małgorzata Mazurek

Witam,

w dzisiejszych czasach nie ma nic złego w tym, żeby to ze strony dziewczyny wyszła propozycja spotkania. Być może w Państwa mieście dzieje się coś ciekawego, może Pani zaproponować spotkanie na takim wydarzeniu kulturalnym. A może uprawia Pani jakiś sport i zaproponuje wspólne podejmowanie takiej aktywności jak bieganie, pływanie, a może będzie potrzebowała partnera do gry, np. w tenisa? A może chłopak jest w czymś dobry – np. matematyce i może udzielić Pani korepetycji? Przykłady można mnożyć, jednak Pani powinna oprzeć się na czymś co wynika z Waszych rozmów internetowych – zapewne poznała go Pani już trochę, więc coś na pewno przyjdzie Pani do głowy :)

Pozdrawiam i życzę powodzenia,
Elwira Chruściel