Jak dać do zrozumienia mężowi, że nie mam ochoty na tak częsty seks?

Mam nietypowe pytanie,ale to dla mnie poważny problem.Mam 50 lat,mąż 51.Mój mąż chce seksu codziennie, a nawet dwa razy dziennie.Jest to dla mnie ogromny problem,bo często na tym tle się kłócimy,bo ja nie mam ciągle ochoty na seks.Wręcz przeciwnie,mam coraz mniejszą ochotę przez te jego ciagłe namawianie.

Dzień dobry!

Każda para i każda historia jest nieco inna. Trudno odgadnąć, co konkretnie jest dla Państwa w tej sytuacji największym problemem i dlaczego (jak można się domyślać) dotąd nie udało się Wam znaleźć skutecznych sposobów porozumiewania się w tym temacie i szukania rozwiązań. Pomóc może np. rozmowa w obecności i ze wsparciem psychologa/ terapeuty par.

Pozdrawiam!