Jak dalej postąpić po pominięciu dwóch tabletek antykoncepcyjnych?

Witam, mam pytanie dotyczące tabletek antykoncpcyjnych. Biorę tabletki naraya plus (24 4) . Zapomniałam wziąc dwóch tabletek a dokładnie 21 i 22. Dziś mamy wtorek a u mnie wczoraj wystąpiło krwawienie. Nie wiedzialam co zrobic zazylam rano 21 tabletke wieczorem 22,aktualnie zostaly mi 2 tabletki zawierajace subatancje czynne oraz 4 placebo. Nie wiem co mam dalej robic ? Czy zaczax w tej chwili nowy blister , czy zrobic 4 dniową przerwe? Co z miesiączka? Bardzo Prosze o poradę

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

W takiej sytuacji powinna Pani jak najszybciej zażyć ostatnią pominiętą tabletkę, a następnie normalną o zwykłej porze. Jeśli teraz kolej na placebo, to powinna Pani je normalnie zastosować.