Jak dbać o ciążę po inseminacji?

Moje pytanie dotyczy inseminacji, mianowicie 16 listopada mam zrobić badanie moczu w celu sprawdzenia czy jestem w ciąży. Do tego dnia mam brać L*** 3 razy dziennie po jednej tabletce. Czy po tym badaniu dalej należy brać L***, zaznaczam, że będzie to 10 dni po inseminacji?

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,
Po wykonaniu testu ciążowego proszę nie odstawiać L***. Wszystkie zmiany leków należy konsultować z lekarzem prowadzącym, który zna Panią i Pani historię najlepiej.
Jeżeli zabieg się udał, przyjmowanie L*** będzie niezbędne w celu podtrzymania ciąży.
Trzymam kciuki!
Pozdrawiam