Jak dbać o higienę podczas zapalenia pochwy?

Witam. Kilka dni temu dostałam zapalenie w pochwie. Dzień przed miesiączką. Czuje tylko świąd wkoło wejścia do pochwy. Zapach jest zmieniony. Ale nie widzę uplawow czy zmienionego koloru. Używałam lacibios Femina (dziś biorę 7 tabl. ) I maść clotrimazolum. 3 dnia od wzięcia tabletki zaczęło mi mijać. I zdecydowałam się współżyć. I znów wróciło. Radzilam sobie sama bo zwyczajowo mam tylko jedno zapalenie na rok i maść pomagała. Jak często powinnam się podmywac? Skoro smaruje się maścią.

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli objawy infekcji nadal się utrzymują wskazana jest wizyta u lekarza ginekologa