Jak dbać o siebie w przypadku wysokiego poziomu przeciwciał przeciwtarczycowych?

Proszę mi doradzić co jeść, w przypadku wysokiej poziomu przeciwciał tarczycowych (chyba Hashimoto choć mój endokrynolog nie użył tego terminu tłumacząc mi istotę autoagr). Tarczyca działa prawidłowo, ale podobno później czeka mnie niedoczynność?? Zawsze tak jest? To nie ustąpi samo?? Jak mam ogromną ilość przeciwciał a nie chorowałam na tarczycę to ona w końcu siądzie, tak? Proszę o opisanie co mnie czeka i jak o siebie dbać? Czy mogła mi zaszkodzić restrykcyjna dieta?

Proszę pamiętać, iż przy Hashimoto odpowiednia dieta jest NIEZWYKLE istotna! Należy wyeliminować laktozę, gluten oraz warzywa psiankowate, a efekt będzie zdumiewający - poprawa wyników badań krwi, oraz powrót energii.
W razie pytań zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam,
k.wawrzyniak@odzywiajsiezdrowo.pl
www.odzywiajsiezdrowo.pl