Jak dbać o włosy i jak często je myć?

Jak zadbać o włosy? Ile razy powinno się je myć w ile dni? Jaki szampon jest najlepszy dla dzieci powyżej 10 lat? Ile minut powinno się mieć odżywkę do włosów na sobie?
ponad rok temu

Wszystko zależy od tego, czy Twoje włosy są suche czy przetłuszczają się i musisz je myć codziennie. Na pewno warto myć włosy co najmniej raz na 3 dni (kwestia higieny). Jeśli chodzi o odżywkę najlepiej nakładać ją na końcówki włosów (nigdy na skórę głowy - ponieważ szybciej będzie się przetłuszczała). Wybór szamponu oraz odżywki pozostawiam Tobie - jaki Ci najbardziej odpowiada i działa. Jeśli chodzi o czas trzymania odżywki na włosach wszystko jest napisane na opakowaniu produktu. Pozdrawiam.