Jak depilować nogi, aby nie mieć zaczerwienionej skóry i krostek?

witam mam taki problem goląc nogi uzywam maszynki jednorazowej zawsze potem mam zaczerwienione nogi szorstką skure i krostki . chciała bym sie sowiedziec jak golic najlpeij nogi zeby tego uniknąc wszystkiego

Dzień dobry

Aby na stałe pozbyć się zarówno tego problemu jak i owłosienia polecam skorzystać z epilacji laserem diodowym. Promień emitowany przez laser przenika do mieszka włosowego gdzie niszczy cebulkę włosa. Trzeba jednak mieć na uwadze, że do zabiegu nie kwalifikują się osoby z bardzo jasnymi włosami.

Pozdrawiam

Dzień dobry,

Najlepszym sposobem na trwałe usunięcie owłosienia jest skorzystanie z serii zabiegów epilacji laserem diodowym.

Pozdrawiam

Polecam wykonać zabieg depilacji laserowej.

Również polecam wykonanie peelingów nóg, aby skora nie była szorstka oraz nawilżać je balsamem odżywczym