Jak diagnozuje się niepłodność?

witam, Proszę o odpowiedź na moje pytanie. Otóż okres mam co 35 dni czasem co 45 dni. Ostatnią miesiączkę miałam 25.07.2018 a następną dopiero 07.09.2018 niestety trwała bardzo długo ponad 14 dni I była bolesna, pełna skrzepów. Czy możliwe że nie mam owulacji od długiego czasu? Czy takie długie cykle to objaw bezpłodności? Jak wygląda diagnostyka wykrycia niepłodności? Regularnie współżyje bez zabezpieczenia i nigdy nie byłam w ciąży.

Owulację można ocenić jedynie podczas USG u ginekologa, ja nie odpowiem Pani czy ma Pani czy nie owulację. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.