Jak diagnozuje się zakażenia pasożytami?

uważam że mam pasożyty i nie wiem gdzie mogłabym dostać pomoc, mój lekarz rodzinny przepisuje mi lek zentel dwa razy w roku ale to nie działa, byłam u pani doktor parazytolog ale mi nie uwierzyła i nie zleciła też żadnych badań, nie wiem gdzie z tym iść czuję się coraz gorzej, jestem ciągle zmęczona, mam brzydką wysypkę na twarzy, plecach, udach, od kilku lat mam wdęcia i biegunki, bolą mnie stawy i mięśnie, boli mnie bardzo często głowa, kręci mi się w głowie, nie mogę się skoncentrować czasem nie pamiętam drogi przejechanej samochodem, wogóle mam problemy z pamięcią, bardzo proszę o pomoc do jakiego lekarza mam się udać, zależy mi żeby się mną zainteresował i zlecił jakieś konkretniejsze badania pozdrawiam

Lek. Paweł Szadkowski

Może pani wykonać badanie kału w kierunku jaj pasożytów (3-5x ponieważ mogą one występować w kale okresowo). Przyczynę problemów z pamięcią może pomóc wyjaśnić neurolog. Co do reszty dolegliwości to konsultacja reumatologiczna i dermatologiczna może okazać się przydatna.