Jak długa jest rehabilitacja po usunięciu łąkotek?

Prawdopodobnie czeka mnie zabieg częściowego usunięcia łąkotek, bo sa uszkodzone na skutek zużycia i przeciążeń. Mam 40 lat. Czy rehabilitacja po takim zabiegu jest długa? Czy mozna wrócić do pełnej sprawności kolan?

Lek. Tomasz Budlewski

Zależy od tego w jakim stopniu będą usunięte łąkotki . Rehabilitacja może trwać w różnie długim czasem. Proszę zgłosić się do lekarza ortopedy