Jak długi jest czas oczekiwania na działanie leku?

Witam, Mam 26 lat, lekarz psychiatra stwierdził u mnie depresję reaktywną. Dostałam seronil w dawce 20mg na dzień, biorę już 7 dzień i nie widzę żadnych efektów. Chciałabym się dowiedzieć jak długi jest czas oczekiwania na działanie leku. Dodam, że lek ten wzmaga u mnie nieco stany lękowe, na które biorę zomiren SR.

WItam,
trudno powiedzieć, kiedy odczuje Pani działanie leku.
Myślę, że dobrze byłoby zapewnić sobie wsparcie psychoterapeutyczne szczególnie, że cierpi Pani na stany lękowe, które tego wymagają.
Pozdrawiam