Jak długo będzie goiła się rana po zamrożeniu włókniaka miękkiego?

Witam, miałam zamrażanego dosyć dużego włókniaka miękkiego prawie 2 tygodnie temu. Na początku był pęcherzyk, po przekłuciu trochę krwi i do tej pory sączy się z niego płyn i jest koloru czerwono-różowego. Chciałam zapytać jak długo będzie on jeszcze się goił? Miał zrobić się czarny i odpaść, a ja niestety wciąż go mam.

Skóra po wymrażaniu ciekłym azotem goi się z reguły w ciągu 2-4 tygodni. Jeśli usuwana zmiana jest duża, rana może goić się dłużej. Ponieważ czasem zabieg wymrażania trzeba powtórzyć, proszę skontaktować się z lekarzem wykonującym zabieg, który da Pani odpowiednie zalecenia.